SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Korg 5602401
nr 560 2401
Korg
Med hänkel, silver med röd glasinsats, stämplad Merklin, Tyskland tidigt 1900-tal, höjd: 23
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 januari 2009
1.500 kr
1.700 kr